משאבות טבולות

צור עמנו קשר

captcha
תמונה אחרת

ש.ח.ר מערכות מים

כתובת למשלוח דואר - הכשרת הישוב 7 ראשל"צ

טלפון - 03-5491970

פקס - 03-5470776

צור עמנו קשר
משאבה טבולה

משאבות טבולות משמשת לשאיבת מים עכורים או מי ביוב במקרה של משאבות טבולות לביוב , מבניינים, מרתפים , חניונים ומבנים תעשייתים.
משאבות טבולות מותקנות בתוך בור, וכאשר המשאבה הטבולה במגע עם נוזלים היא מובילה את מי הביוב לקווי הביוב המרכזיים.
תפקידה העיקרי של משאבות ביוב טבולות הוא לנתב את מי הביוב ובעזרת כך למנוע הצפות או סתימות במערכת הביוב וליצור זרימה של מי הביוב אל קווי הביוב הראשיים הנמצאים בתשתית העיר, משאבות ביוב טבולות מותקנות לרוב במרתפי במבני מגורים , מבני תעשייה וגם בדירות קרקע.

אספקה והתקנה

אנו בחברת שחר מערכות מים מספקים ומתקינים משאבות טבולות , משאבות טבולות לביוב ומשאבות ניקוז. אנו מתאימים את משאבות הטבולות לביוב לפי צרכי הלקוח כאשר ברשותינו את מיטב המומחים המוסמכים בתחום.
התקנת משאבה טבולה לביוב או לניקוז דורשת הקפדה והתייחסות למיקום המשאבה , אופן פעולתה לפי דרישות המערכת בה היא נמצאת וזאת בכדי למנוע צריכה מיותרת של אנרגיה ובכך להאריך את משך חיי המשאבה.
קיימים מספר סוגים שונים של משאבות טבולות ומשאבות ניקוז , משאבות טבולות לביוב מנירוסטה ,משאבות טבולות מברזל או פלדת אל חלד משאבות טבולות לביוב חיצוניות כאשר החשיבות בהתאמת משאבת טבולה היא עליונה שכן התקנה של משאבת טבולה לביוב לא מתאימה תקצר את חיי המשאבה , תצרוך חשמל וכסף ואינה תספק את העבודה שלשמה היא הוצבה.

משאבות טבולות

כמו כן קיימות גם משאבות טבולות המשמשות לספיגת מים נקיים או עכורים , או לשימוש חוזר של מים הנמצאים במאגרים מקומים לצורך השקיה , חקלאות ועוד, משאבות טבולות אלו מיוחדות בסוגן ומסוגלות לשאוב מים מ 2 מ"מ מגובה הרצפה. כל משאבות הטבולות ניתנות לאספקה עם מצוף או בלי מצוף , וישנה גם האפשרות להחלפת מאיץ כנף מסוג VORTEX המשפר את ביצועי המשאבה הטבולה.

משאבות טבולות משמשות למספר רב של יישומים , משאבות טבולות לניקוז , משאבות טבולות לשאיבת ביוב , שאיבה תעשייתית ובכלל שאיבה מגובה מהריצפה.
משאבות אלו פופולריות גם לשאיבה מבריכות מים ומאגרים, שימושים אחרים למשאבות אלו נעשה גם לצורך ייבוש שיטפונות ומערכות השקייה.

עם השנים התפתחו סדרת המשאבות וקיום קיימים דגמי משאבות טבולות המסוגלות להפריד שמנים ממים , מים מחול ולכלוך מהירות שאיבה גדולה יותר ועוד.

 

משאבות טבולות PEDROLLO מסוג TOP MULTYמשאבות טבולות לניקוז PEDROLLO מסוג TOPמשאבה טבולה לביוב יציקהמשאבות טבולות לביוב פדרולו 3/4